استخدام

استخدام ویراستار و مترجم

زبان های ترجمه: انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، چینی، هندی، کره ای، عربی، روسی، ایتالیایی

استخدام

همکاری با ما به عنوان مترجم یا ویراستار نیاز به سابقه حرفه ای دارد. بنا به محدودیت های موسسه در امر آموزش مترجمان و توسعه مهارت های ترجمه مترجمان، صرفا مترجمان با سابقه کاری بالای پنج سال و حرفه ای را برای همکاری انتخاب می کنیم. مترجمان و ویراستاران می توانند درخواست خود را با واحد امور مترجمان موسسه در میان بگذارند. کلیه مترجمان موظف به پرداخت هزینه ثبت نام هستند. این هزینه با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تعیین شده است. همچنین، همکاری با کلیه مترجمان و ویراستاران تنها پس از تکمیل تعهدنامه محضری میسر است چرا که موسسه خود را در قبال حفظ محتوایی که مشتری برای ترجمه در اختیار آن می گذارد ملزم و متعهد می داند و مترجم و ویراستار حتما باید به صورت کتبی اعلام کند که از انتشار محتوای محرمانه مشتری خودداری خواهد کرد. پرداخت ها نیمه و پایان هر ماه انجام می شوند. همکاری با هر مترجم و ویراستار پنج سال طول می کشد و کلیه مترجمان و ویراستاران هر ساله موظف به پرداخت 50000 تومن حق عضویت سالانه است.

لطفا در صورتی که مایل به همکاری در زمینه ویراستاری و مترجمی هستید در روزهای چهارشنبه از ساعت 9 الی 13 با این شماره تماس بگیرید

836 4417 0919

استخدام مترجم و ویراستار

ارسال مدارک و نمونه کار به واحد مترجمان
پرداخت هزینه ثبت نام که با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تعیین شده
تکمیل تعهدنامه رسمی محضری جهت حفظ محتوایی که مشتریان برای ترجمه یا ویرایش در اختیار موسسه قرار می دهند
دریافت راهنمای همکاری
عضویت و شروع همکاری

چهارشنبه مترجم

Translator’s Wednesday
پاسخگویی کامل به کلیه مترجمان عضو و مترجمان جدید روزهای چهارشنبه هر هفته به صورت دقیق و تخصصی انجام خواهد شد. کلیه مترجمان در روزهای چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا ساعت 13 می توانند به صورت تلفنی تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنند. همچنین پاسخگویی تلگرامی و ایمیلی تنها در روزهای چهارشنبه هر هفته انجام خواهد شد.

ارتباط با مترجمان در روزهای چهارشنبه

تلفن تماس - تلگرام (ویژه مترجمین) : ۰۹۱۹۴۴۱۷۸۳۶

ساعت تماس چهارشنبه ها : 9 الی 13

ایمیل :

safirtarjomehmelal@gmail.com

آدرس

اصفهان-چهار باغ بالا-خیابان نیکبخت-روبروی دادگستری-مجتمع ماکان 5- طبقه 4-واحد 47

09197398031

ساعت کاری: 9:00 - 20:00